Masini de turat aluat SZ

Masini de turat aluat SZ

Masini de turat aluat SZ

Compare
Categorie: Etichetă:

Descriere

Mașinile de turat aluatul SZ500/600 au fost proiectate pentru utilizare în laboratoare de patiserie mici și medii, brutării și catering. Aparatele sunt foarte compacte și ușor de utilizat; orice operator poate lucra cu ele; curățarea se face foarte ușor și rapid, de asemenea; SZ este la bază un aparat de turat aluat complet și fezabil, potrivit pentru a îndeplini orice cerință; toată gama de aparate este aprobată CE.

Specificatii tehnice505 BN507 BL507510610 BL610
Lungime A120017502200250025002500
Lătime B90090090090010001000
Înăltime C137013701370
Lungime curea D500750750100010001000
Lătime curea E600600500500600600
Înăltime suprafată de lucru de la podea F880880880
Înăltimea bazei G685685685
Lătimea bazei H700700700
Deschidere maximă cilindru de măsurare 454545454545
Diametru cilindru de măsurare808080808080
Motoare : putere CP0.750.750.750.7511
Motoare : absorbtie kw/h0.550.550.550.550.750.75
Greutate brută kg140150200210170220
Greutate netă kg130140190200160210
Dimensiuni de depozitare760×960900×15501150×15501350×16301250×16301350×1630

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Masini de turat aluat SZ”

Adresa ta de email nu va fi publicată.

X